Polish (Poland)Russian (CIS)Deutsch (DE-CH-AT)French (Fr)Italian - ItalyEnglish (United Kingdom)
office@motooiler.pl         Gadu-Gadu13418195
 • Galeria
 • Galeria
Strona główna
Witamy na stronie Motooiler

Czy masz już dość szybko zużywających się zestawów napędowych i wydawania mnóstwa pieniędzy na nowy łańcuch i zębatki? Czy uważasz, że inne automatyczne olejarki są zbyt kosztowne? Czy masz dość używania sprayu do łańcucha? Nie lubisz brudnej obreczy koła? Zapomnij o tych problemach! Motooiler powoduje, że żywotność twojego zestawu napędowego wzrośnie nawet siedmiokrotnie. Na jednym zestawie napędowym możesz teraz przejechać nawet 70000 km! Skoro jesteś na stronie V-Oila to znaczy, że szukasz rozwiązania, które sprawi, że mniej czasu spędzać będziesz na utrzymywaniu twej maszyny w idealnej gotowości a więcej w jej siodle - bez konieczności używania co 200km kosztownych i brudzących wszystko sprayów.


Produkt polskiej firmy V-Oila, Motooiler, skutecznie konkuruje z urządzeniami dostępnymi w tej chwili na rynku, Sprzedawany jednak jest w cenie, która nie zrujnuje Twojego budżetu. Dodatkowo koszty eksploatacji urządzenia produkowanego przez V-Oila są bardzo niskie ponieważ może ono wykorzystywać dowolny olej przekładniowy. Nie musisz do niego kupować ‘specjalnych’ olejów na różne pory roku. Zakres regulacyjny oferowany przez Motooilera pozwala na wykorzystywanie jednego, zwykłego oleju przekładniowego przez okrągły rok.


Podstawowe zalety Motooilera:

 • wszystkie mocowania precyzyjnie wycinane laserem lub obrabiane CNC ze stali nierdzewnej;

 • dozowanie tak precyzyjne i łatwe w regulacji, o jakim mogłeś do tej pory tylko marzyć – od normalnej dawki przy suchej szosie aż do zwiększonego dozowania przy jeździe w deszczu. Cały zakres dostępny za pomocą wygodnego pokrętła, którym możesz z łatwością operować, nawet w grubej rękawicy.

 • Zjeżdżasz czasami z asfaltu? Zupełnie inaczej niż inne znane Ci olejarki, Motooiler umożliwia natychmiastowe wyłączenie dozowania przy jeździe w piachu. Gdy lubisz taplać się w błocku lub gdy na Twojej trasie są częste brody możesz włączyć intensywne olejenie adekwatne do potrzeb twojego łańcucha. Wystarczy jeden ruch ręką podczas jazdy, aby uzyskać pożądane ustawienie lub całkowicie wyłączyć olejarkę. Spróbujcie tak z produktami konkurencji!

 • Montaż Motooiler'a na motocyklu jest bardzo prosty – w zestawie znajdują się wszystkie elementy, które konieczne są do zainstalowania urządzenia na motocyklu. Wszystko, czego potrzebujesz to puszka czegoś chłodnego i kilka podstawowych narzędzi ;)

 • Inaczej niż ma to miejsce w przypadku produktów konkurencji nie ma potrzeby podłączania czegokolwiek do portów podciśnienia. Twój motocykl będzie ci wdzięczny ;)

 • Cichsza i gładsza praca napędu;

 • Nawet siedmiokrotnie zwiększona trwałość zestawu napędowego;

 • Urządzenie może pracować na dowolnym oleju przekładniowym, np. 80W90. Nie ma potrzeby wykorzystywania ‘dedykowanych’ czy ‘specjalnych’ olejów dodatkowo na różne pory roku.

 • Wodoszczelna obudowa.

 • Elektronika zabezpieczona przed drganiami.

 • Motooiler nie tylko smaruje łańcuch. Sprawia również, że łańcuch jest utrzymywany w czystości.

 • Niska cena zakupu;

 • Motooiler został zaprojektowany i zrobiony w całości w Polsce i jest produktem prawnie chronionym patentem Polskiego Urzędu Patentowego.

 

Kupując Motooiler’a kupujesz nowoczesny produkt zaprojektowany przez motocyklistów i dla motocyklistów. Motooiler jest w całości produkowany w Polsce. Jako producent staramy się dokładać wszelkich starań, aby zapewnić jak najwyższą, jakość produktu. Dlatego Motooiler objęty jest roczną gwarancją producenta na wady w materiale. Dodatkowo poza okresem gwarancyjnym firma V-Oila oferuje pełne wsparcie techniczne dla naszych klientów. Jesteśmy dość zajęci pracą w warsztacie wytwarzając Motooiler i pracując nad nowymi produktami. Niemniej dbamy, aby wasze emaile nie pozostawały bez odpowiedzi przez dłużej niż 24h.

W kwestiach niezmiernie pilnych czynny jest nasz telefon kontaktowy w godz. 07.00 – 17.00.

Przy zamówieniach zagranicznych zapytaj zawsze o koszt wysyłki.

 

 

V-OILA, M. Symbuła

Ul Jantarowa 16/3
53-330 Wrocław
tel: 0 669 217 137

office@motooiler.pl

© Copyright V-OILA 2016, projekt i realizacja ComputerSoft